Kliniğimiz

İncilipınar, Şehitkamil/GAZİANTEP

Çalışma Saatleri

Pazar Hariç 09:00 - 19:00

Uzmana Sorun

0541 698 06 57

İletişim Bilgileri

Gazimuhtarpaşa Bulv. İncilipınar Mah. Kalyon İş Merkezi Kat:2 No:65 Şehitkamil/GAZİANTEP

0541 698 06 57

info@bkhaircenter.com

Kaybettiğiniz Gür Saçlarınıza Ulaşmaya Çok Yakınsınız!

“Hasta Mutluluğu” “Hasta Psikolojisi” “Hasta Güvenliği” “Sterilizasyon” “Üstün Teknoloji” “Saç Ekiminde Tıptaki Son Uygulamalara Verdiğimiz Önemle ” 4/4 lük Hasta Memnuniyeti Prensibimizdir ve kalite anlayışımızın en önemli basamağıdır. Uygun fiziksel ortamlarda, son teknolojik olanaklarla ve üst düzeyde sterilizasyon önlemleri ile yurt dışına ve yurt içine dürüst fiyat politikası ile sağlık hizmeti sunulmakta, uluslararası standartlarda çalışma olanağı yaratılmaktadır. Fue Saç Ekimi Merkezimizde, saç dökülmesinin tek çözümü olan saç ekimi, Estetik, Plastik ve Cerrahi Uzmanı ve deneyimli kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Fue saç ekimi merkezi 14 yıllık sac ekim geçmişi olan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle beraber çalışmaktadır. Ekibimiz bugüne kadar başarılı operasyonlara imza atmış Gaziantep’ de kalite ve profesyonelliğiyle tek markadır.

Vizyonumuz
14 yıla dayanan deneyimimiz , etik anlayışımız teknolojiyi takip ederek çalışmalarımızı sürdürmek ve öncü klinik olma yolunda ilerleyerek müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Misyonumuz
Saç ekimi için bize başvuran siz Değerli konuklarımızın, taleplerine rehber olarak, tıp alanındaki son teknoloji, ağrısız, acısız biten tedavi yöntemlerimizi, alanında profesyonel sağlık ekibimiz ile sunarak sizlerin yaşam kalitesini yükseltmek misyonumuzdur. Amacımız Fue Saç Ekimi ekibi olarak misafirlerimize kaliteli profesyonel ve güvenli ortamlarda hizmet sunabilmeyi Siz Değerli konuklarımız ile markamız arasında referansa dayalı, kalıcı sıcak bir bağ oluşturmayı amaçlıyoruz.

Dilediğiniz Zaman Yazın

WhatsApp Destek ve Soru Hattı

WhatsApp Destek Hattımızı Dilediğiniz Zaman Kullanarak Sorularınızı ve Sormak İstediklerinizi Yazabilirsiniz.

WhatsApp ile yaz

Hizmetlerimiz

Sizden Gelenler

Yorumlarınızın Her Kelimesi Çok Kıymetli