Kliniğimiz

İncilipınar, Şehitkamil/GAZİANTEP

Çalışma Saatleri

Pazar Hariç 09:00 - 19:00

Uzmana Sorun

0541 698 06 57

İletişim Bilgileri

Gazimuhtarpaşa Bulv. İncilipınar Mah. Kalyon İş Merkezi Kat:2 No:65 Şehitkamil/GAZİANTEP

0541 698 06 57

info@bkhaircenter.com

Fue Kaş Ekimi

BK Hair Center

Sizden Gelenler

Yorumlar

Fue Kaş Ekimi

Hem kadınlar hem de erkekler için kaşın tamamının veya belli bir bölgesinin olmaması veya şekil bozukluğunun olması moral bozucudur.

Bunun için estetik ve güzellik anlamında birden fazla çözüm olsa da kaş ekimi ise kalıcı çözümdür. Kaş ekimi için öncelikle kişiye uygun olarak kaş şekli belirlenir. Kişinin talebi ve yüzüne en uygun olacak şekle birlikte karar verilerek çizim yapılır. Daha sonra ihtiyaç olacak greft sayısına uygun olarak saçın ense bölgesindeki ince telli saçlar mikro motor ile tek tek alınır.

Bunun için 0,60-0,80 mm’ lik uçlar kullanılır. Alınan greftler uygun solüsyonda ve sıcaklıkta saklanır. Çizim şekline ve kaşın yönüne göre uygun kanallar açılır. Alınan saçlar bu kanallara yerleştirilir. Kaş ekiminden sonra kişiyi 10 günlük kabuklanma süreci bekler. 10. günde kabuk dökme yıkamasıyla kişi normal görüntüsüne döner.

Kaş ekimi yapılan bölgede ekilen saçlar önce dökülür, 4. Aydan itibaren ince ince çıkmaya başlar. Tamamlanması 1 yılı bulur. 2 yıl sonunda da kaş bölgesine ekilen saçların uzaması ve görünümü tamamen kaş gibi olur. Lokal anestezi ile yapılır. Tüm işlem 1-2 saatte biter. Kişi operasyonun ertesi günü günlük rutinine dönebilir.